single

Zdrowe, łatwe i pyszne jedzenie z blendera

Dieta całego jedzenia przy użyciu potężnego blendera jest jednym z najlepszych dostępnych programów dietetycznych...

Na pewno miałem swój głos przez ostatnie cztery lata...

Jeśli jesteś zainteresowany utratą nadwagi i cieszeniem się zdrowszym trybem życia, oto jak sprawić, by Twój plan zdrowego odżywiania wyszedł na wierzch. 

Ten plan zdrowego odżywiania za pomocą blendera odciąga cię od przetworzonej żywności, która zawiera nadmierną ilość węglowodanów i cukrów, które dodają funtów. 

Zamiast tego skupiamy się na spożywaniu surowych i całych produktów spożywczych w ich naturalnym stanie.

Jednak w przypadku niektórych osób problem z surową żywnością polega na tym, że czasami może być ona trudna do spożycia.

Korzystanie z blendera  do przekształcenia surowych produktów spożywczych w koktajle, soki, a nawet gorące posiłki mogą znacznie zwiększyć przyjemność z diety bez konieczności cierpienia z powodu surowego jedzenia "zmęczenie".

Oczywiście, w przypadku surowych produktów spożywczych, zwykłe blendery w większości przypadków nie mają takiej mocy lub wytrzymałości, aby wytrzymać bardzo długo przy siekaniu, mieszaniu, podgrzewaniu, rozdrabnianiu lub mieleniu surowych produktów spożywczych na co dzień.

Wszystko z surowych owoców, warzyw i innych...

Blender jest mocny, a jednocześnie prosty w obsłudze, łatwy w czyszczeniu i wyposażony w solidną 7-letnią gwarancję.

Blender jest solidnie zaprojektowany, a jednocześnie nowoczesny w wyglądzie i dobrze nadaje się do każdego wystroju kuchni.

Można jeść większość tych produktów na surowo lub po ugotowaniu i można kontrolować, jakie składniki idą z nimi w parze bardziej niż ze wszystkim, co jest przetwarzane, czy mówi się, że jest zdrowe czy nie.

Jeśli cała żywność została przetworzona na produkt, należy zapoznać się ze składnikami produktu, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że wiele z nich nie jest zdrowych, takich jak wysoki poziom sodu (soli) lub cukru.

Możesz nie chcieć włączyć ich do swojej całej diety żywieniowej.

Cała żywność to świeże warzywa i owoce, a także całe ziarna (niektórzy twierdzą, że z tych produktów najlepiej jeść ekologicznie).

Warzywa

Warzywa dostarczają wielu witamin, minerałów i błonnika pokarmowego. Wiele z nich woli dziś warzywa surowe lub lekko parzone, niż gotowane na śmierć. W przeszłości tradycją było gotowanie każdego kawałka życia z warzyw.

Zabiera to niektóre z ich korzyści, ponieważ witaminy są tracone w procesie gotowania. Jeśli lubisz warzywa gotowane na parze, powinieneś również otrzymać trochę surowych
w ciągu dnia, wraz z nimi dla pełnego wykorzystania zawartego w nich włókna.

Blender diety plan, który jest dostarczany z blenderem jest doskonałym sposobem na uzyskanie pełnych korzyści z substancji odżywczych...

Wraz z ich innymi cechami, niektóre warzywa, takie jak fasola, mogą dostarczyć Ci białka. Jest to ważne, jeśli spożywasz dietę wegetariańską. Twoje mięśnie potrzebują białka, aby zbudować masę i siłę. Cała żywność, taka jak fasola, jest ważnym elementem każdego rodzaju diety.

Owoce

Większość owoców jest doskonałym źródłem witaminy C wraz z innymi substancjami odżywczymi. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym mogą one wzmocnić układ odpornościowy. Owoce są łatwe do jedzenia bez konieczności przetwarzania. Wystarczy je umyć i pokroić, aby je zjeść, niektóre trzeba obrać, a inne nie.

Całe ziarna

Całe ziarna to takie rzeczy jak owies, pszenica, brązowy ryż i inne. Rozkładają się one w organizmie wolniej niż zwykłe węglowodany, takie jak cukier, biały chleb, białe ziemniaki i wiele przetworzonych produktów zbożowych.

Całe ziarna są doskonałym źródłem węglowodanów złożonych, które dostarczają organizmowi energii.

Węglowodany złożone nie podnoszą tak szybko poziomu glukozy we krwi, jak węglowodany proste, co jest korzystne nawet dla osób próbujących schudnąć lub utrzymać zdrowy poziom glukozy.

Nowe zalecenia zachęcają do spożywania większej ilości owoców, warzyw i całych ziaren każdego dnia. Można to łatwo osiągnąć poprzez spożywanie smacznych, bogatych w składniki odżywcze posiłków pełnoziarnistych przygotowywanych w blenderze.

W mniej niż minutę można wyprodukować sok z całego jedzenia, który jest pełen błonnika i aromatu.

Gotuj zupę od podstaw, która jest gorąca, obfita i satysfakcjonująca w zaledwie 4 minuty.

Zrób mrożone smakołyki pełne owoców i o niskiej zawartości tłuszczu w zaledwie 30 sekund.

Świeże pełne ziarna mielemy na mąkę i wyrabiamy ciasto na zdrowy, domowy chleb w ciągu jednej 5-minutowej operacji.