single

Odchudzanie w domu - historia przemiany Rashi Kathurii

Jednym z najtrudniejszych zadań dla kogoś, kto przez całe życie był powyżej swojej idealnej wagi, jest rozpoczęcie utraty tych dodatkowych kilogramów. Rashi, przedsiębiorca internetowy i gospodyni domowa z New Delhi, od dłuższego czasu zmagała się z nadwagą. Zawsze stawiała czoła licznym wyzwaniom, począwszy od zmieszczenia się w ubrania, które uwielbiała, poprzez bóle menstruacyjne i szybkie wyczerpanie, które zbierało żniwo na jej pewności siebie. Jej przyjaciele i krewni często odnosili się do niej poprzez jej wygląd, który wiedziała, że musi się zmienić.

Podróż odchudzająca Rashi w domu!

Jej podróż odchudzająca rozpoczęła się w marcu 2017 roku, kiedy zdała sobie sprawę, że jednym z głównych winowajców za jej ból i walki, które często ją wyczerpywały, była jej waga. Podczas zmagań z PCOD schudła 17 kg w 5 miesięcy. To właśnie wtedy postanowiła zmienić swój styl życia; nie dla nikogo innego, ale dla siebie i co ważniejsze, dla swojego zdrowia.

Zidentyfikowanie przewodnika utraty wagi

Próbowała różnych technik odchudzania, w tym diet, które nie były dostosowane do jej nawyków żywieniowych i składu ciała. Jak ona aktywnie szukał w Google Play dla zdrowia i fitness aplikacji, ona została zalecana HealthifyMe, który ma świetne recenzje i wysokie oceny.Początkowo była sceptyczna o posiadaniu dietetyka dla siebie, jak wierzyła, że oznaczałoby to ograniczenie i zmianę jej nawyków żywieniowych. Zaczęła od korzystania z funkcji śledzenia kalorii, która dała jej wgląd w spożycie kalorii, a także próbowała różnych technik odchudzania, które nie były skuteczne. W końcu zdecydowała się na HealthifyMe Premium, gdzie otrzymała spersonalizowane porady i plany od certyfikowanych dietetyków i trenerów fitness. Jej trenerzy, lub powiernicy, jak lubi je nazywać, stale motywowali ją i prowadzili ją przez tę 5-miesięczną podróż, podczas której straciła 17 kilogramów.

Idealna dieta dla Twojego ciała i Twoich kubków smakowych!

Starszy dietetyk, Anusha, był trenerem dietetycznym Rashi. Zaplanowała posiłki Rashi zgodnie z jej poziomem BMI, nawykami żywieniowymi, grupą dietetyczną i preferencjami żywieniowymi. Według Rashi, "To była bardzo dobra podróż z Anusha. Ona rozumie mnie bardzo dobrze i często odnosi się do mnie jako do swojego "klejnotu". Religijnie przestrzegałam wszystkich planów dietetycznych, które dla mnie przygotowała. "Według słów Rashi: "Najlepsze jest to, że Anusha nigdy nie wprowadziła mi diety, z którą nie mogłam sobie poradzić. Łatwo było ją przestrzegać, ponieważ nie było żadnych ograniczeń dietetycznych. Teraz nawet kiedy jem poza domem, dzięki Anusha wiem, co jest dla mnie najlepsze".

Treningi w domu!

Trenerka fitness Rashi, dr Ankita Sinojia zrozumiała zamiłowanie Rashi do ćwiczeń w domu. Według Rashi, "Ponieważ nie mogłam chodzić na siłownię, Ankita zasugerowała ćwiczenia, które mogłam wykonywać w domu. Nigdy nie zmuszono mnie do dołączenia do siłowni, a wszystkie ćwiczenia, które mi podano, były łatwe do wykonania". Gdy rozpoczęła swoją podróż w celu utraty wagi, jej częste bóle menstruacyjne znacznie się zmniejszyły.

"Jestem bardzo zadowolona z wyników".

Dzisiaj Rashi jest nie tylko szczęśliwa, że mieści się w ubrania, które kocha, ale także czuje się w nich bardzo pewna siebie. Jak sama mówi: "Jestem bardzo zadowolona z rezultatów! Udało mi się osiągnąć mój cel utraty wagi, ale podróż jeszcze się nie skończyła! Jej rada dla innych brzmi: "Jeśli ja mogłam to zrobić, wierzę, że każdy może. Wszystko czego potrzebujesz to poświęcenie i odpowiednie wskazówki". Jej podróż jest uosobieniem inspiracji dla tych, którzy walczą o osiągnięcie swoich celów związanych z utratą wagi.

Zastrzeżenie: Rashi zastosowała się do spersonalizowanej diety i planu fitness, aby wspomóc utratę wagi w domu. Wyniki mogą się różnić w Twoim przypadku.

Tagi: zbilansowana dietakalorieplan dietyżywienie ćwiczeniazdrowie i kondycjazdrowieifimzdrowie styl życiautracić wagęodżywianieZmniejszenie wagi utrata wagi redukcja wagi