single

Jak ten Dietetyk daje swoje probiotyki i Ty też możesz.

Korzyści ze zdrowia jelit

Jakiekolwiek wsparcie jest dla mnie ważne, gdy moja rutyna wydaje się być nieco niezrównoważona. Podczas gdy wprowadzam nową rutynę, staram się wspierać moje zdrowie jelit poprzez zbilansowane odżywianie, regularne ćwiczenia i dużo snu. Jak mówi przysłowie: "Jeśli zadbasz o swoje jelita, od razu zajmą się tobą".

Wybieram Activia®, ponieważ są oni pionierami w dziedzinie probiotyków, wspieranymi przez ponad 20 lat badań, dzięki którym otrzymujesz miliardy żywych i aktywnych probiotyków. Dzięki pysznej i kremowej konsystencji Activia® z łatwością pomaga wspierać zdrowie jelit* w ramach samodzielnej opieki.

Produkty Activia mogą przyczynić się do zmniejszenia częstości występowania drobnych dolegliwości żołądkowo-jelitowych w przypadku spożywania ich dwa razy dziennie przez dwa tygodnie w ramach zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Niewielki dyskomfort trawienny obejmuje wzdęcia, gazy, dyskomfort brzucha i dudnienie. Marka oferuje gamę jogurtów niskotłuszczowych i beztłuszczowych, napojów jogurtowych niskotłuszczowych, alternatywy dla jogurtów bezmlecznych oraz napojów mlecznych, które zawierają podpisane kultury probiotyczne Bifidus(Bifidobacterium lactis DN-173 010/CNCM I-2494), plus cztery dodatkowe żywe kultury. Hodowla Bifidus została specjalnie wyselekcjonowana ze względu na jej zdolność do przetrwania przejścia przez układ pokarmowy i dotarcia do jelita grubego w wystarczających ilościach.1

Podobnie jak ja, ponad połowa konsumentów woli, aby probiotyki pochodziły z pożywienia, a nie z tabletek.2 Z tego powodu zaopatruję moją lodówkę w Activia®, który zapewnia wyśmienite rozwiązanie w gamie jogurtów, napojów jogurtowych i mlecznych, aby sprostać wymaganiom.

Jogurt to nie tylko żywe i aktywne kultury, ale również doskonały wybór. Każda porcja zawiera wysokiej jakości białko, niezbędne witaminy i minerały oraz dostarcza wszystkich dziewięciu niezbędnych aminokwasów, których nasz organizm potrzebuje, ale których nie może wytworzyć samodzielnie. Niezależnie od tego, czy szukasz przekąski, czy też zamiennika składników na kolejną recepturę, jogurt to miejsce, w którym szukasz smaku, wyboru i wszechstronności.

O Activia

Activia oferuje szeroki zakres opcji jogurtowych - od bardziej tradycyjnych kubków 4oz ze smakami owocowymi po nowsze innowacje, które promują wygodę lub oferują alternatywę jogurtu bez nabiału.

Trzymam Activia® Probiotic Dailies w lodówce. To szybki, łatwy i smaczny sposób, aby cieszyć się codziennymi probiotykami. Ten niskotłuszczowy napój jogurtowy jest pełen miliardów żywych i aktywnych probiotyków Activia® i pomaga wspierać zdrowie jelit.* Activia Probiotic Dailies (na zdjęciu w tym poście) jest dostępny w siedmiu smakach, w tym truskawkowym, jagodowym, waniliowym, wiśniowym i acai jagodowym.

Można również znaleźć Activia® Dairy-Free Almondmilk Yogurt Alternative, który jest probiotyczną alternatywą jogurtu, który przynosi miliardy żywych i aktywnych probiotyków Activia słynie z pysznego formatu bez nabiału, który pomaga wspierać zdrowie jelit*. Jogurt Activia Dairy-Free, wyprodukowany z mleka migdałowego, posiada cztery odmiany starannie wyselekcjonowanych smaków, które zapewniają doskonały smak z 9g cukru lub mniej w filiżance 5,3oz - w tym brzoskwiniowy hibiskus, granat malinowy, borówkowy Acai i waniliowy cynamon.