single

Plan diety na surowo z użyciem blendera

Plan diety na surowo z użyciem blendera może wydawać się ekstremalne, ale ci, którzy po nim rave o wynikach, które dostarcza.

Dieta oparta na surowej żywności może być przyjemna i smaczna, ponieważ można użyć blendera, aby ubić kilka pysznych przysmaków i zamienników posiłków.

Będziesz jeść całe naturalne jedzenie i delektować się owocowymi koktajlami i świeżymi sokami, a wszystko to odgrywa kluczową rolę w spełnianiu i zdrowym planie diety.

Oczywiście będziesz potrzebował odpowiednich urządzeń kuchennych - plan diety surowcowej w zasadzie wymaga użycia blendera o dużej mocy, takiego jak Vita-mix. Będziesz musiał rozdrobnić orzechy, użyć masła orzechowego, posiekać warzywa i owoce, a nawet ugotować ciepłe jedzenie.

Kiedy już przyzwyczaisz się do planu diety dla surowych pokarmów i będziesz pracować ze swoim blenderem, otrzymasz inspirację i stworzysz wiele zdrowych przepisów na surową żywność.

Z surowych potraw można zrobić wspaniały, świeży sok. Bez względu na to, czy jest to koktajl śniadaniowy czy przekąska, czy też cokolwiek chcesz przez cały dzień, posiadanie silnego blendera z łatwością tworzy smaczny, świeży sok, ponieważ widzisz, jak szybko owoce są sproszkowane.

Można nawet wykorzystać łodygi i nasiona, które są skutecznie rozkładane na podstawowe składniki odżywcze, które są korzystne dla zdrowia i układu odpornościowego.

W przeciwieństwie do prostego soku z ekstraktora, dobry mikser dostarczy wszystkich zdrowych korzyści z surowej żywności, które tam umieścić, i uczynić po surowej żywności plan diety, że znacznie łatwiejsze.

Na surowej żywności dieta, zupy są również o wiele lepsze. Gone są dni nudne puszkowe zupy opcje które dostarczają tylko minimalnych korzyści zdrowotnych. Teraz ty możesz cieszyć się świeżą, wystawną miskę zupa z wszystkimi świeżymi i naturalnymi składnikami.

Dodaj wybrane przez siebie surowe potrawy i stwórz własne przepisy. Dopraw go do smaku wszelkimi ziołami i przyprawami, które lubisz najbardziej, powstrzymując się od stosowania sodu.

Z odpowiednim i mocnym blenderem nie będziesz musiał niczego obierać ani siekać ręcznie, po prostu wrzucisz go, włączysz i będziesz gotowy.

Mrożone przysmaki to kolejna wielka możliwość w planie diety surowych pokarmów. Precyzyjne ostrza z mocnym blenderem mogą zrobić wszystko, od sorbetów i grubych koktajli po mrożone owoce, które pokroisz w kostkę i zrobisz z nich deser.

Może to być wspaniała gratka po obiedzie, lub zdrowa i pyszna przekąska w środku dnia.

Na początku możesz się wahać, wrzucając mrożonki do blendera, ale dopóki nie jest to skała, stalowe ostrza, które są dostarczane z wysokiej jakości blenderami, poradzą sobie ze wszystkim.

Opcje są prawie nieskończone z surowego planu diety żywności, w rzeczywistości może cieszyć się nie trzeba już gotować stare szkolne posiłki.

Na surowej żywności diety można po prostu chwycić swoją przekąskę i zjeść go, lub wymieszać go w coś nowego i pyszne, które można zrobić szybko i zwykle jeść w podróży.

Dieta oparta na surowej żywności to świetny sposób na schudnięcie, a wszystkie pokarmy na planie diety opartej na surowej żywności zapewnią Ci wszystkie witaminy i składniki odżywcze, których będziesz potrzebował, aby prowadzić energiczne, zdrowe życie.