single

Jak wybrać miejsce na przyjęcie z cateringiem?


Popularne cateringi dietetyczne

DietBox 74 opinie zadowolonych klientów Zamów dietę
Cuisinable 14 opinii zadowolonych klientów Zamów dietę
Przełom w odżywianiu 143 opinie zadowolonych klientów Zamów dietę

Wyobraź sobie, że zostałeś poproszony o zorganizowanie przyjęcia, zakończenia studiów, bar micwy, a nawet wesela. Nigdy wcześniej nie robiłeś czegoś takiego, ale zgadzasz się. W końcu, jakie to może być trudne? Zakasujesz rękawy i zaczynasz robić listę wszystkiego, co trzeba zrobić. Lista wciąż rośnie, i rośnie, i rośnie. Listy zaczynają kiełkować podlisty, a liczba rzeczy do przemyślenia po prostu się powiększa.

Jeśli organizowałeś już kiedyś imprezę, nie musisz sobie tego wyobrażać. Wiesz na pewno, że to może być stresujące, jeśli nie masz informacji i wsparcia, aby podjąć jakościowe decyzje od góry do dołu. A gdy wszyscy liczą na Ciebie, że osiągniesz wyniki, presja może być duża, zwłaszcza jeśli jest to okazja jedyna w swoim rodzaju.

Wybór miejsca imprezy jest jedną z najważniejszych rzeczy, jaką będziecie robić. Będziecie musieli zdecydować się na wybór pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem, formalnym a swobodnym. Będziesz musiał wziąć pod uwagę charakter i styl imprezy, jedzenie i ludzi. W pewnym sensie, miejsce jest fundamentem całego wydarzenia.

Od czego zacząć

Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, jest zdefiniowanie swojego wydarzenia. Czy jest to impreza formalna czy swobodna? Czy ma być rustykalne, czy eleganckie i nowoczesne? Jakiego rodzaju technologii i udogodnień będziesz potrzebować? Musisz również mieć solidne pojęcie o tym, ile osób ma wziąć udział w wydarzeniu.

Budżet

Rzeczywistość jest taka, że niektóre miejsca będą kosztować sporo grosza, podczas gdy inne będą wręcz tanie. Wybranie najlepszego miejsca dla budżetu, którym dysponujesz, może być trudne. Jeśli data wydarzenia jest elastyczna, może to zaoszczędzić trochę pieniędzy. Niektóre pory roku i dni tygodnia (na przykład sobota we wrześniu) będą miały wyższą cenę.

Lokalizacja

Znając listę gości i wiedząc skąd większość osób przyjedzie, możesz wybrać najlepiej zlokalizowany lokal. Ze względu na powszechność systemu GPS, wskazanie drogi nie stanowi już tak dużego problemu, ale ludzie nadal cenią sobie dogodną lokalizację.

Jedzenie i napoje

Kto jest Waszym cateringiem? To może być ważny czynnik przy wyborze lokalu. W rzeczywistości, wiele z najbardziej renomowanych firm cateringowych będzie miało listę najlepszych lokali do rozważenia i pomoże Ci wybrać w oparciu o styl imprezy i serwowane jedzenie. Firmy cateringowe mogą również być w stanie uzyskać specjalną stawkę na miejsce imprezy.

Atmosfera

Wystrój i ogólny "klimat" lokalu są niezwykle ważne. Zwróć uwagę na architekturę i wystrój wnętrza, niezależnie od tego, czy odwiedzasz je osobiście, czy oglądasz zdjęcia online. Czy pasuje on do rodzaju wydarzenia, które organizujesz?

Udogodnienia

Jest to kolejny ważny punkt i będziesz chciał ściśle skonsultować się z firmą cateringową, aby upewnić się, że miejsce ma wszystkie niezbędne udogodnienia. Niektóre miejsca mają umowy na wyłączność z niektórymi firmami cateringowymi, co może ograniczyć twoje opcje - ważne jest, aby wiedzieć o tych rzeczach. Co ze stołami, krzesłami, sztućcami i innymi drobiazgami? Czy potrzebujesz jakiejś konfiguracji audio-wizualnej? Upewnijcie się, że wybraliście miejsce, które nie idzie na skróty w tych kwestiach, a także, że podaje jasne i szczegółowe informacje o tym, co jest dostępne.

Pozostałe kwestie

Należy również pomyśleć o parkingu, dostępności dla osób niepełnosprawnych i starszych, akustyce i nagłośnieniu (jest to ważne, jeśli podczas imprezy będą miały miejsce występy i/lub przemówienia) oraz całkowitej pojemności obiektu.

Podjęcie właściwej decyzji

Są dwie rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze miejsca imprezy: Po pierwsze, sprawdź opinie w Internecie i skup się na miejscach, które mają mnóstwo pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Jest to bardzo dobry znak. Po drugie, zapytaj swoją profesjonalną firmę cateringową, czy ma jakieś pomysły na wybór miejsca. Są to ludzie, którzy pracują w pełnym wymiarze czasu w branży, catering setki imprez każdego roku, a często wiedzą wszystko, co trzeba wiedzieć o miejscach w okolicy.


Popularne diety pudełkowe

Standard Jest to dieta pudełkowa dla wszystkich tych, którzy pragną się smacznie i zdrowo odżywiać i nie mają potrzeby wnikliwego liczenia kalorii. Zamów dietę
Odchudzająca Jest to typowa, deficytowa pudełkowa dieta redukcyjna, której celem jest zgubienie zbędnych kilogramów oraz zmniejszenie obwodów w kluczowych miejscach ciała w krótkim czasie. Zamów dietę
Sport Dieta pudełkowa dla sportowców to w pełni zbilansowany zestaw 5 lub 6 posiłków, uwzględniający zwiększone zapotrzebowanie na pełnowartościowe białko oraz węglowodany złożone. Zamów dietę
Wegetariańska Jest to dieta pudełkowa dla wszystkich tych, którzy pragną się smacznie i zdrowo odżywiać i nie mają potrzeby wnikliwego liczenia kalorii. Zamów dietę
Bezglutenowa Jest to specjalna dieta lecznicza dla osób cierpiących na choroby i dolegliwości glutenozależne, tj. celiakia, alergia, bądź nietolerancja na gluten. Zamów dietę
Bez laktory Jest formą leczenia dla osób, których organizm nie trawi zawartego w mleku cukru, czyli laktozy. Zamów dietę