single

3 ruchy, dzięki którym uzyskasz uda, którymi będziesz mogła się pochwalić

uda, które możesz pokazać, uda z grzmotami mogły być kiedyś gorące, ale nie są już seksowne. Jeśli chcesz eksponować szczupłe uda w seksownych spodniach, czas pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Test rzeczywistości

Uważasz, że masz grube uda, ale czy masz dużo tłuszczu czy więcej mięśni? Wypróbuj ten prosty test, aby się o tym przekonać. Wyprostuj nogę i napnij mięśnie ud. Uszczypnij górną warstwę tłuszczu i skóry na udzie. Jeśli jest dużo do uszczypnięcia, to znaczy, że jest tam dużo tłuszczu i możesz mieć cellulit. Jeśli ledwo możesz objąć dłońmi tę warstwę, masz umięśnione uda, mniej tłuszczu i - co za tym idzie - niewielki cellulit. Kobiece nogi mają tendencję do wyszczuplania przy zawartości tłuszczu w organizmie wynoszącej około 18 procent. Skorzystaj z kalkulatora tkanki tłuszczowej, aby określić swój procent tłuszczu w organizmie i dążyć do jego obniżenia.

Najlepsze ćwiczenia:

Najlepsze ćwiczenia na uda dla osób z tłustymi udami to te, które robią więcej niż ujędrniają i tonizują. Szukaj ćwiczeń, które będą strip tłuszczu z ud, dzięki czemu duże uda mniejsze. Dla szczupłych ud tylko przyjść do tych, którzy spalić swój tłuszcz z dala. To powiedziawszy, nie ma jednego ćwiczenia lub żywności, które mogą pomóc schudnąć na udach. Wypracuj swoją własną kombinację i trzymaj się jej.

Spróbuj tych trzech ruchów regularnie, aby stopić ten uparty tłuszcz z ud:

    Pump up the cardio:Pompowanie ciepła cardio jest ważnym składnikiem każdego treningu, aby spalić tłuszcz. Wybierz rodzaj treningu, który spala najwięcej kalorii, np. bieganie, jazdę na rowerze lub skakanie na skakance. Bieganie wytrzymałościowe pomaga, ponieważ może zmniejszyć rozmiar mięśni ud i zredukować tłuszcz wokół nich. Celuj w 60-minutowe sesje pięć razy w tygodniu, aby zauważyć różnicę.Wspinaj się na górę:Spróbuj dodać trochę nachylenia do swojego codziennego treningu. Zwiększ nachylenie bieżni, biegnij pod górę, jeśli przebywasz w górach lub po prostu wejdź po schodach do domu/biura. Dodaj trening z biegiem po schodach do swojego tygodniowego planu zajęć. Natychmiastowy wzrost tętna sprawia, że spalasz więcej kalorii niż na płaskiej powierzchni. Nachylenie schodów ma również wpływ na uda, ścięgna i tyłek.Spróbuj ćwiczeń rzeźbiących:Z cardio torching dodatkową warstwę tłuszczu otaczającą dolną część ciała, nadszedł czas, aby ujawnić silne i stonowane mięśnie. Spraw, by Twoje nogi wyglądały szczuplej, wykonując ruchy, które rzeźbią wewnętrzne i zewnętrzne uda, ścięgna i tyłek. Wypróbuj różne przysiady, wypady i skłony, aby wyszczuplić uda. Możesz również spróbować asan jogi, aby ujędrnić mięśnie ud.
Tags: Climb that mountainPump up the cardioTry sculpting exercises