single

Najlepsze potrawy na przyjęcia dla dzieci

To już kolejny rok dodany do wieku Twojego dziecka. Pomimo tego, że robiliście to już wiele razy, Wasze dziecko oczekuje, że będzie lepiej niż ostatnio. Jakkolwiek proste i łatwe może się to wydawać, planowanie przyjęcia dla dzieci może być sporym wyzwaniem, ponieważ ci mali ludzie nie mają tyle zrozumienia i cierpliwości, co dorośli.

Jednym z aspektów przyjęcia dla dzieci jest jedzenie, a coś, co być może już sobie uświadomiłeś, to fakt, że wybór najlepszych potraw na przyjęcie dla dzieci jest najtrudniejszą częścią planowania.

Na szczęście ten artykuł pomoże Ci, podając niesamowite pomysły na jedzenie na imprezę dla dzieci, które powinny sprawić, że planowanie przyjęcia dla dzieci stanie się błogością.

  • Babeczki z lodowym stożkiem
Na pewno zgodzisz się ze mną, że przyjęcie dla dzieci bez babeczek nie jest niesamowite. Działają one cuda, zwłaszcza gdy impreza odbywa się na świeżym powietrzu w słoneczne popołudnie. Dzieci zawsze będą lizać te rożki, gdy lód będzie chłodził ich ciała. Przygotowując je, musisz mieć inne potrawy, ponieważ dzieci będą głodne w mgnieniu oka. Jest to jednak świetny sposób na zajęcie ich w czasie, gdy Ty przygotowujesz danie główne.
  • Ciasteczka Smarties

Dzieci są bardziej aktywne niż dorośli, ponieważ ciągle się ruszają lub tańczą na przyjęciach. Z tego powodu tracą dużo energii, dlatego należy im ją dostarczać w postaci pokarmów pełnych energii. Nie ma lepszego pomysłu na jedzenie, które doda dzieciom energii niż słodkie ciasteczka. Najlepsze w nich jest to, że są łatwe i szybkie do przygotowania, zwłaszcza gdy brakuje czasu. Pamiętaj, aby podawać je z sokiem, ale jeśli uważasz, że to za dużo cukru, zawiń je w papier i poproś dzieci, aby zaniosły je do domu.

  • Chicken Dippers

Postaraj się, aby te małe ludziki zrobiły coś, co będą długo wspominać. Chicken dippers to idealny pomysł na jedzenie na imprezę dla dzieci, ponieważ są chrupiące i można je zanurzać w ulubionym sosie dzieci. Wszystko, co musisz zrobić, to zanurzyć kawałki kurczaka w serze, a następnie przygotować domowy sos, usiąść wygodnie i patrzeć, jak dzieci szaleją na punkcie dipperów.

  • Różdżki owocowe

Kebaby marshmallow i owoce, wycięte w dowolne kształty za pomocą foremek do wycinania ciastek, to doskonały pomysł na jedzenie na przyjęcie dla dzieci. Na przykład z kawałka melona za pomocą wykrawaczki do ciasteczek można uzyskać dowolny kształt, a następnie posypać go cukrem do dekoracji. Najlepszą rzeczą w różdżkach do owoców jest to, że można z nich zrobić różne kształty, a dzieci chętnie wybiorą swoje ulubione. Kolejną zaletą jest to, że różdżki owocowe pozwalają zasmakować obu światów: węglowodanów i witamin z owoców.

  • Roladki piknikowe w paski

To najlepszy wybór, jeśli chcesz poczuć smak niemal każdego rodzaju jedzenia. Robi się je, odrywając bułkę od wewnętrznej części, a następnie wypełniając ją różnymi smacznymi składnikami. Węglowodany zawarte w bułkach to świetny sposób na zapewnienie dzieciom energii na większą część dnia. Składniki zawarte w bułeczkach dostarczają dzieciom niezbędnych witamin i paszy objętościowej ułatwiającej trawienie. Najlepsze jest to, że dzieci mogą pomóc w nadziewaniu bułek, ponieważ lubią liczyć i układać różne rzeczy.

  • Gryzaki z makaronem i serem

Gryzaki te stanowią doskonałą przekąskę na przyjęciach dla dzieci, ponieważ są chrupiące z wierzchu i kruche w środku. Najlepiej nadają się na przyjęcie dla dzieci na świeżym powietrzu, ponieważ zawarte w nich składniki są pełne kalorii, które uzupełnią energię dzieci po wielogodzinnej zabawie w terenie. Co najważniejsze, są małe i dzieci mogą zjeść ich tyle, ile tylko się da. Ponadto są prawie tej samej wielkości, więc żadne dziecko nie będzie narzekać na nierówności.

Podobnie jak w przypadku dorosłych, jedzenie stanowi centralny punkt każdego przyjęcia dla dzieci. Jeszcze zanim zaczniesz myśleć o wielu sposobach na to, jak sprawić, by przyjęcie dla dzieci było wspaniałe, musisz zapewnić im świetne jedzenie, bez którego impreza będzie nieudana. Mimo że jest to impreza dla dzieci, musisz mieć oko na tych małych ludzi. Nie możesz tego zrobić, jeśli jesteś zajęty gotowaniem przez cały dzień, podczas tego ważnego dnia. Aby zapobiec temu scenariuszowi, zatrudnij świetną firmę cateringową, która wykona pracę za Ciebie i zaoszczędź trochę czasu, który możesz spędzić z dziećmi. One nigdy nie zapomną tego momentu w swoim życiu.