single

Trawa pszeniczna dla energii i witalności

Większość ludzi odczuwa objawy niskiej energii, od sporadycznego zmęczenia do przewlekłego wyczerpania. Nawet ci, którzy regularnie jedzą zdrowo i ćwiczą, potrzebują zastrzyku witalności. Zły sen, odżywianie, siedzący tryb życia i brak regularnego wysiłku fizycznego, w połączeniu z niską gęstością odżywiania w wielu produktach spożywczych, które jemy, mogą prowadzić do uczucia senności, senności i zmęczenia.

Często brak energii wiąże się z chorobami (niedokrwistość, choroby nerek, cukrzyca, problemy z płucami lub sercem, itp.), zdrowiem psychicznym (depresja, lęk, stres, zaburzenia odżywiania, itp.), spożyciem leków, przewlekłym bólem lub problemami z wagą. Zmęczenie jest czasami doświadczane z problemami pamięci, bólem fizycznym i sztywnością, objawami nastroju, brakiem koncentracji, problemami z widzeniem i problemami trawiennymi.

Ze względu na wysoką zawartość chlorofilu trawa pszeniczna jest paliwem energetycznym natury. Może pomóc organizmowi w budowie czerwonych krwinek, które przenoszą tlen do różnych organów i tkanek, a także ma duże zdolności oczyszczające. Dzięki tym właściwościom trawa pszeniczna może skutecznie eliminować toksyny i przyczyniać się do ogólnej poprawy zdrowia i witalności. Lista jej zalet jest zdumiewająca:

  • promuje wyższy metabolizm;
  • zmniejsza ciśnienie krwi, rozszerzając drogi krwi w całym organizmie;
  • stanowi doskonałe źródło witamin B, C, E, H, K i beta karotenu, które pomagają wyeliminować wolne rodniki;
  • zawiera żelazo, wapń, magnez, aminokwasy i kluczowe enzymy;
  • stanowi wsparcie dla układu limfatycznego;
  • szybko oczyszcza organizm, usuwając różne źródła odpadów wewnętrznych;
  • reguluje poziom cukru we krwi i poprawia układ odpornościowy;
  • tworzy alkaliczne środowisko, które pomaga wyeliminować pasożyty i inne środowiska podatne na choroby.

Trawa pszeniczna może być spożywana w małych ilościach soku (śruty) i może być spożywana w postaci świeżej, sproszkowanej lub liofilizowanej. Picie tylko 30 ml świeżo wyciśniętego soku z trawy pszennej odpowiada odżywczo 1 kg zielonych warzyw liściastych.

Jest to łatwy i szybki sposób na zwiększenie energii i witalności podczas naprawy, oczyszczania i alkalizacji organizmu. Włączenie tego superpożywienia do codziennej rutyny będzie sprzyjać utrzymaniu energii oraz silniejszego i zdrowszego ciała.